Hollywood is a place where they'll pay you a thousand dollars for a kiss and fifty cents for your soul.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I love u like a love song bby <33

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Drew Cooper

Data de inscriere : 10/09/2011

MesajSubiect: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 12:54 pm

Am intrat dandu-mi ochelarii de soare jos , fericit ca nu am atras prea mult atentia asupra mea . Am mers spre domnisoara draguta de origine asiatica , cerandu-i sa-mi arate masa rezervata pe numele meu . Imi zambise rosind si ma conduse pana la masa , lasandu-mi un meniu . Trebuia sa ma intalnesc cu actrita cu care voi avea sa lucrez la un mare film ce se spune ca va fi un real succes . Citisem scenariul si eram cu adevarat de acord . Era o idee buna , interesanta , care nu mai fusese redata intr-un film pana atunci . Speram sa fie o actrita draguta si talentata , sa nu am baati prea mari de cap . Draguta oricum trebuia sa fie , doar era actrita , nu o vanzatoare si la fel , si talentata ar cam trebui sa fie din moment ce a fost aleasa intr-o asemenea productie . Eram chiar curios cum arata fata cu care trebuia sa ies dupa ce incepem filmarile , sa facem reclama si sa aparem cat mai tare in presa . Faima cera anumite sacrificii totusi . Am cerut un pahar de apa plata , nu minerala , asteptand ca tipa sa apara .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Aleksandra von Wilhelm .

Varsta : 21
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună . Te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţii de mână ...

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 1:06 pm

Îşi luă pe ea rochia neagră cu fâşii albastre , iar după ce să încălţă îşi luă geanta şi ieşi din casă . Urcă în maşină , spunându - i şoferului unde trebuia să ajungă , şi - şi puse ochelarii la ochi , privind indiferentă pe geam . era curioasă să - l cunoască pe cel cu care avea să filmeze acel film " de un real succes " , ca să - l cităm pe producător . Zâmbi ironic . Spera doar să nu fie vreun amator sau ceva de genul , şi dacă se putea să fie şi frumos , că doar ea nu va apărea în faţa presei la braţ cu vreun pocit , nu - i aşa ? Avea şi ea renumele ei şi faima ce era importantă . Trase aer în piept când maşina se opri , iar după ce şoferul îi deschise uşa , coborâ , intrând în restaurant . Una dintre chelneriţe o conduse la masa de care îi spusese , iar frumoasa şatenă , îşi dădu ochelarii jos , privindu - l pe bărbat .
- Bună ziua , spuse , accentul nemţesc , gâdilându - i buzele roşiatice .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 1:12 pm

Eram scufundat in gandurile mele , sorbind din paharul de apa . Ca o alarma ce ma trezise din somn , cuvintele fetei ma trezira la realitate .
- Buna ziua .. Am spus eu ridicandu-ma si sarutandu-i mana fetei , ridicand usor o spranceana .
- Eu sunt Drew Cooper . Incantat . i-am spus eu fetei , luand apoi amandoi loc . Observasem un accent diferit , nemtesc , la ea , al meu fiind britanic . Era chiar draguta si clar nu mi-ar fi fost rusina sa ma afisez cu ea . Acum vroiam sa vad si cum joaca . Eram intr-adevar curios . Si totusi , ceva imi dadea senzatia ca este o actrita buna , poate faptul ca nu puteam sa o citesc din prima .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună . Te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţii de mână ...

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 1:21 pm

Îl privi calmă , fără a schiţa vreun gest , afişând acea falsă mască , pe care o purta mereu când era vorba de lumea aceea frenetică a celebrităţilor , apoi schiţă un zâmbet de complezenţă când îi sărută mâna . Da , măcar era civilizat şi ştia cum să se poarte , faţă de alţi actori .
- Aleksandra von Wilhelm , spuse şi se aşeză în faţa lui , gândindu - se că probabil a auzit de familia von Wilhelm , având în vedere că şi fraţii ei erau actori cunoscuţi . Trase aer în piept , subţiindu - şi buzele într - un mod atrăgător . Îşi trecu mâna prin părul ondulat frumos la vârfuri , pe care - l aranjă pe umerii goi şi clipi de câteva ori . Îi observă , de fapt sesiză , uşor accentul britanic , dar nu spuse nimic .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 1:35 pm

- Dragut nume . Origine germana sa inteleg . am intrebat eu fixandu-i cu privirea buzele . Erau poate cele mai sexi pe care le vazusem pana atunci . Mi-am muscat buza inferioara , mai mult din instinct . TRecand apoi cu mana peste acestea , sperand ca fata sa nu fi observand . Nu era cazul sa ma creada cine stie ce obsedat , dar chiar ma atrageau buzele ei .
- Si in ce filme ai jucat pana acum ? am intrebat eu incepand sa rasfoiesc prin menu , avand o fata lipsita de expresie .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 1:48 pm

- Ja, in Berlin geboren * , spuse calmă , într - o germană fără cusur şi îl privi în ochi . Îşi trecu limba peste buze , simţindu - le uscate şi comandă o apă plată , clipind des din genele - i lungi şi negre , ce - i încadrau ochii cu delicateţe . Trase aer în piep şi îşi întoarse privirea de gheaţă . Începu să - i enumere câteva filme , printre care şi două - trei muzicaluri , având în vedere că era şi o cântăreaţă foarte bună şi luă o gură din apă după ce o primi . I se părea drăguţ bărbatul , atrăgător chiar , şi o încânta ideea de a juca alături de el . Surâse delicat şi uşor fermecător , şi - şi dîdu părul pe spate .

* " Da , născută în Berlin . "
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 2:00 pm

I-am zambit discret fetei , privind usor pe geamul din stanga noastra . Asa cum se planuise totul , niste paparazzi ascunsi ne fotografiau . Mi-am intins mana dupa a sa , prinzand-o usor si strangandu-i degetle edelicate , apropiindu-ma de ea peste masa , cu un zambet dulce , privind-o ca si cum sa fi indragostit .
- Ce dragut . Tie foame ? Vrei sa comandam ceva ? am intrebat-o eu jucandu-ma cu degetele sale , zambind subtil . Da , imi placea jocul asta , poate prea mult . Dar ce avea sa urmeze in decursul timpul , avea sa-mi placa si mai mult.
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 2:28 pm

Privi cu coada ochiului spre fereastră , văzând acei paparazzi şi - şi dădu ochii frumoşi peste cap . Simţi degetele catifelate ale bărbatului , împletindu - şi cu ale ei şi când îşi întoarse privirea , îi observă zâmbetul . Zâmbi la fel ca el , strângându - şi degetele cu ale ei , într - un joc uşor , ce era creat pentru ca fanii să fie mulţumiţi . Mereu ei contau , iar asta o scotea din sărite uneori .
- Cum vrei tu , mă las pe mâna ta , spuse şi - şi puse un picior peste celălalt , legănându - l uşor . Clipi des , într - un mod fermecător şi trase aer în piept .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 2:34 pm

I-am zambit ca si fermecat , apropiindu-ma de chipul ei , sarutand-o finut pe obraz . Puteam sa vad cu coada ochiului cum paparazzi se entuziasmeaza la fiecare miscare a noastra . Avea pielea parfumata si catifelata , lucru pe care nu puteam sa nu-l observ . Mi-am aruncat privirea in lista din meniu , spunandu-i chelneritei ce doresc , privind-o apoi pe fata .
- Tu ce doresti ? am intrebat-o zambindu-i dulce , dezvvaluindu-mi gropitele din obraji . Nu eram tocmai cel mai mare fan al acestui tip de mancare , dar nu era prea placut sa fiu fotografiat la McDonald`s , indiferent cat mi-ar place acea mancare .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 2:44 pm

Ca la comandă , obrajii ei se colorară într - un roşu aprins când o sărută şi îl privi zâmbind dulce şi atrăgător . Îşi subţie buzele şi îşi trecu limba peste ele , umezindu - le , apoi o privi pe chelneriţă .
- Acelaşi lucru ca şi domnul , spuse pe un ton cât de poate de dulce , zâmbindu - i cald fetei ce se înroşi .
Chicoti slab când aceasta plecă , ştiind cum era să te afli în preajma a două vedete cunoscute . Trecuse şi ea prin faza aceasta , dar acum nu mai avea probleme , deşi roşea când era complimentată de vreo celebritate mult mai pricepută ca ea .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 2:51 pm

- Si cati ani ai Aleks ? Te superi dac aiti spun asa ? am intrebat`o eu in timp ce o asteptam pe chelnerita , continuand sa ma joc cu degetele fetei . Chelnerita venise asezand farfurille in fata noastra . Ammuscat usor sintr-o bucatica , luand imediat o gura de apa . Nu era tocmai aroma mea preferata . Straniu , era cea mai buna chestie din meniu si tot nu`mi placea . Ughhh .. Mai luasem cateva gurite din politete , apoi stergandu-ma finut la gura , luand iarasi o gura de apa . Am fixat-o cu privirea , avand un zambet dulce pe buze .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 2:55 pm

Clătină delicat din cap , surâzând finuţ şi îl fixă cu privirea .
- Am împlinit de curând 20 , spuse calmă şi - şi trase uşor degetele din ale lui când primiră comanda . Luă o gură , zâmbind mulţumită , căci ştia că acel restaurant era cel mai bun şi făcea un sushi grozav şi chicoti privindu - l . Oh , nu - ţi place sushi ? întrebă pe un ton dulce , privindu - l atentă şi clipi de câteva ori , curioasă . Era ciudat , căci mai toţi aodrau acel gen de mâncare , având în vedere că nu te îngrăşai , lucru extrem de bun pentru cei ca ei , care trebuiau să arate mereu perfect .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 3:04 pm

- Defapt .. nu prea . E foarte ... ciudat . Nu-mi place deloc .. am spus eu privind-o cu ochi de catelus plouat , privind apoi la mancarea ramasa in fafurie . Ugghhh , mai bine mergeam la un restaurant frantuzesc sau italienesc sau la McDonalds . Umm , ce bine era .
- Daca vrei , putem sa mergem la o plimbare prin parc , sau nu stiu , orinde ai vrea tu , iubirea mea . am spus eu afisand un zambet dulce , usor amuzat de adresarea cu " iubirea mea " . Era chiar acumzant ca abea ne cunoscusem de jumatate de ora si trebuie sa pretindem a fi imruna totusi .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 3:16 pm

Râse uşor şi clătină scurt din cap . Chemă chelneriţa şi îi spuse să ia farfuriile mai mult neatinse , căci le pierise pofta de mâncare şi apoi îl privi . Se simţea uşor ciudat , având în vedere că abia dacă ştia ceva despre el , că deja trebuiau să pretindă că ar fi împreună . Bill , producătorul filmului şi Jonnathan , managerul ei , avuseseră această idee genială . Da , numai genială să nu fie . Cel puţin dacă măcar îl cunoştea pe cel cu care avea să joace , de mai mult timp , era ok , căci ştia despre el şi chestii din astea , dar aşa , very , very weird . Trase aer în piept şi surâse uşor .
- Mi - este indiferent , răspunse calmă şi îl privi .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Sam Sept 10, 2011 3:23 pm

- Nu-ti poate fi indiferent .. Ori vrei sa vii , ori nu . Sau poate ai alta propunere . Daca nu vrei sa mai stai cu mine si te-ai saturat de prezenta mea enervant de atragatoare , te duc acasa .. am spus eu avand acea privire amuzata si zambetul strengar , pus pe flirt , ca intodeauna . Ii priveam ochii sclipitori avand impresia ca nu mai avea mult si ma pleznea . Exageram ca intodeauna , dar imi placea sa ma joc. Nu era vina mea . I-am prins iar degetele in ale mele , zambindu-i calm si visator .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 9:06 am

Cum naiba nu - i poate fi indiferent ? Adică hello , habar nu avea unde ar fi putut merge , deci rezulta că îi era indiferent . Adică nu o deranja locul , câtă vreme era cu el , dar chiar deloc . Chicoti în sinea ei , apoi râse când îl auzi . Îl privi cu calmă , ochii ei de un albastru inuman , analizându - i trăsăturile .
- Mă las pe mâna ta , merge aşa ? întrebă şi surâse fermecător , clipind des din genele - i lungi şi negre , arcuite uşor . Îi strânse delicat degetele cu ale ei , fără să - şi ia ochii de la acesta , şi - şi subţie buzele , într - un mod atrăgător .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 9:16 am

Ma pierdusem in ochii sai atat de albastrii si mari incat pentru un moment nici nu intelesesem ce spusese . Cand realizasem in cele din urma mi`am muscat buza si am chicotit , lasand privirea in jos , apoi ridicand-o iarasi . Era o actrita prea buna . Trebuia sa recunosc . Ughh !! Ce e in capul meu ? E doar teatru Drew , e doar teatru . Chill . Imi spuneam eu in sinea mea . Si totusi . Oricat teatru am fi jucat , era imposibil ca un barbat sa nu se simta atras de ea . Mi-am muscat usor buza inferioara .
- Oriunde vreau eu ? Oriunde ? Si daca as spune ca .. la mine ? am intrebat-o afisand un zambet jucaus .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 9:24 am

Îşi trecu lejer degetele lungi şi albicioase prin părul lung , aranjându - l pe umerii goi şi îl privi în ochi , păstrându - şi surâsul atrăgător , pe buzele roşiatice . Observă chiar fără să vrea când acesta îşi muşcă buza şi clipi de câteva ori . Arăta provocator când făcea asta , şi doamne , şi - ar fi dorit chiar ea să - l muşte . Îşi dădu o palmă invizibilă peste frunte , uimită de ceea ce gândea . " Doar nu vorbeşti serios , nu ? Este doar pentru aparenţe , Lex , doar aparenţe . Concentrează - te ! " , îi spuse , de fapt ordonă vocea interioară , făcând - o pe ea să tresări scurt şi imperceptibil . Trase aer în piept .
- Desigur , spuse cu tonu - i dulce , zâmbind într - un mod atrăgător .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 9:35 am

Am zambit intr-un colt dezvaluind doar o gropita si am privit-o pe sub gene . I got to be a genious . No , no . I am a genious ! am gandit eu avand in minte o scuza sa o pot saruta mai repede , macar o data .
- Atunci hai . O sa fie interesant ca paparazzi sa vada ca intri la mine . am spus eu incercand sa par indiferent , dar clar nu eram . Am cerut nota de plata mentinandu-mi privirea asupra fetei . Mai apoi am platit si am luat-o pe fata de mana inspre iesire . Fix inainte sa deschid usa complet , am tras-o pe fata spre mine , presandu-mi buzele de ale sale , intr-un mod senzual si tandru .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 9:53 am

Chicoti slab şi aprobă , ridicându - se de pe scaun . Îşi aranjă rochia , clipind des şi privi pe fereastră câteva momente , observând cu uşurinţă paparazzi ce nu se mai opreau din făcut poze . Îşi dădu ochii peste cap şi tresări când acesta o luă de mâna , căci era pierdută prin gândurile ei , nu prea drăguţe , adresate special pentru paparazzi . Îl urmă tăcută şi clipi uşor când se opri în faţa uşii , treăsârind scurt imediat , cum îi simţi braul pe talia ei . Îşi lipi palmele de pieptul lui , înghiţind în sec şi îşi controlă uimirea , când o sărută . Ah doamne , avea buzele aşa moi şi catifelate şi parcă făcute special , s - o sărute numai pe ea . Îl muşcă uşor de buză , fără aş putea controla impulsul .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 10:15 am

Am continuat sa o sarut cu pasiune simtind ca nu pot si nu vreau sa ma dezlipesc de ea . Am trecut usor cu limba pe buzele sale , simtindu-i aroma dulce ce ma imbata instant. Mi-am strecurat limba printre buzele sale , frecand-o usor de a sa . La un moment dat m-am desprins usor de ea , punandu-mi mana dupa gatul sau , si tinand-o aproape de mine . - Ughhh .. Asta e mai mult decat un sarut pentru paparazzi .. am gandit eu fiind aproape sigur ca isi va da seama . Da , ceva nu era in regula cu mine . . deja imi batea inima mai tare . Aish .. Dar tipa era geniala , cum sa nu se fi intamplat asta mai ales daca tot timpul cat am stat la masa cu ea , tanjeam sa o sarut .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 10:22 am

Se cutremură scurt , strângându - i cămaşa în pumni , şi - şi întredeschise buzele când îi simţi limba peste ele , în scurt timp , limba ei , începând să se frece de a lui . Ăla , numai sărut pentru paparazzi nu era . Dar la naiba , nici că - i displăcea . Se simţea ameţită fiind atât de aproape de el şi se prinse cu un braţ de talia acestuia când rupseră sărutul , simţi nevoia disperată de aer . Trase cu lăcomie aer în în piept , simţindu - şi obrajii arzând şi - şi lăsă priviea câteva clipe în jos , aranjându - şi de formă rochia . Îşi ridică după câteva clipe capul , zâmbind fermecător , sigură pe sine , ca întotdeauna , deşi îşi simţea sângele clocotind în vene .
- Deja văd mâine pe prima pagină a ziarelor : " Cei doi actori renumiţi au o relaţia mai mult decât profesională ! " , spuse frumoasa şatenă şi chicoti slab . Îşi muşcă buza . " Nu că m - ar deranja pe mine cu ceva . " , gândi şi clipi des .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 10:38 am

Am chicotit usor si am mers impreuna cu fata pana la masina din parcare . I-am deschis portiera fetei , apoi asezandu-ma la volan . Am bagat cheile in contact si mi-am lasat iarasi privirea asupra fetei . Doamne cat de frumoasa era . Un zambet involuntar imi aparu pe fata . I-am facut usor cu ochiul fetei , apoi am pornit . In cateva minute am ajuns . Am parcat masina si am iesit amandoi , incuind apoi . Am prins-o de mana , desi nu eram sigur ca erau paprazzi pe acolo deja , dar eu vroiam sa fac asta numai ca acum nu mai aveam scuza . Am intrat in casa si am tras-o usor pe fata .
- Simte-te ca acasa.
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 10:51 am

Intră în maşină , punându - şi un picior peste celălalt şi privi pe geam , muşcându - şi uşor buza de jos . Încă îi mai simţea buzele peste ale ei şi oh , la dracu , dacă nu mai vroia o dată şi încă o dată , ce mai , de câte ori se putea . Îşi scutură capul , dându - şi seama , că gândurile ei , merseseră prea departe şi trase aer în piept . Nici nu - şi dădu seama când ajunseră , dar tresări ce - i drept , când băiatul opri maşina . Se dădu jos , şi se cutremură când el o luă de mână , surâzând uşor . Nu credea că mai era vreun paparazii pe acolo , dar nu o deranja , simţindu - se atât de bine în acel moment . Intră după el şi privi în jur câteva momente , apoi zâmbi .
- E foarte drăguţă casa ta , chiar îmi place , spuse cu tonu - i dulce .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   Lun Sept 12, 2011 11:05 am

- Ma bucur ca iti place . Partea mea preferata din casa e patul . Serios . Si nu , nu te gandi la lucruri perverse . Spun doar ca e foarte moale si imi place sa sar pe el . Serios . Si na , bine , poti sa te gandesti si la perversiuni . am spus eu la inceput fara sa gandesc si apoi nu stiam cum sa o mai intorc , sa nu inteleaga gresit , dar pana la urma am lasat-o balta . Am mers in bucatarie , scotand doua pahare si turnand niste fresh de mere , dupa care am bagat cate un pai si le-am adus . M-am asezat pe fotoliu sorbind din lichidu rece .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I love u like a love song bby <33   

Sus In jos

I love u like a love song bby <33
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Song Il Gook (송일국)
» Dimineti cu aroma de cafea
» Jang ok Jung live in love . În numele iubirii (2013)
» Song Joong Ki
» Time Slip Dr. Jin 타임슬립 닥터진 (2012)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MY LIFE. YOUR ENTERTAINMENT! :: Tonight you'll be a superstar, come let me sign you up :: Restaurantul Occhio de Sushi-
Mergi direct la: