Hollywood is a place where they'll pay you a thousand dollars for a kiss and fifty cents for your soul.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

>>Rules<<

In jos 
AutorMesaj
Tessa Archolle
Admin

Data de inscriere : 22/06/2011

MesajSubiect: >>Rules<<   Sam Sept 10, 2011 8:50 am

You so addicted, like Hollywood

>>Nu uitati suntem intr-o lume virtuala, asta nu inseamna ca tot ce se intampla aici e real, sper ca va dati seama asta, daca cineva va enerveaza in rpg, puteti avea o discutie privata sau pe Yahoo Messenger, dar nu in rpg, ar fi de preferat sa nu folositi prea mult OCC[ out of character] si BIC [Back in character ].<<

>>Cititi cu atentie istoria forumului cat si regulile, aveti o nelamurire ma puteti intreba printr-un mesaj privat si va ajut cu cea mai mare placere.<<

>>In RPG ar fi de preferat sa scrieti minim doua randuri, daca observ ca nu respectati regula o sa va avertizez, insa daca nu luati in seama avertizarea imi pare rau dar va inchid topicul, sper ca sunt destul de clara.<<

>>Fara GOD MODE, nu cred ca in viata reala aveti puteri magice sau ceva de acest gen si daca aveti ma simt bine sa aflu ca exista SuperMan. <<

>>Nu postati doar cu o singura persoana, nu e drept fata de celelalte, incercati sa va faceti noi prieteni pe forum.<<

>>RPG-ul nu se rezuma doar la relatiile sexuale, se rezuma si la comunicare, deci nu va mananca nimeni daca o sa comunicati si cu alte persoane de acelasi sex cu personajul vostru. <<

>>Scenele +18 sunt permise, faceti ce vreti, le cenzurati, bine, nu iar bine.<<

>>Fara PP [power play] aveti un personaj, al vostru, mutlumiti-va cu atat.<<

>>Va faceti cont dublu? Nu e nici o probelma, dar avertizati-ma inainte, altfel va sterg unul dintre conturi si nu va intreb care. <<

>>Varsta in Rpg este intr 16 si 27 de ani, nici mai mica, nici mai mare.<<

>>Personajele sunt reale, sper ca ati sesizat acest lucru.<<

>>Fara limbaj de messenger, daca in viata reala voi vorbiti cu "cmf", "bn", "u?" e problema voastra, dar pe forum nici gand, sunteti romani, macar de asta sa fiti mandrii.<<

>>Cand va inregistrati o faceti cu numele si prenumele personajului, sau invers, nu doar prenume sau porecla.<<

>>Limbajul vulgar, rasismul si alte chestii de acest gen sunt TOTAL interzise, n-aveti dreptul sa judecati pe altii pentru ca nu sunteti nu stiu ce zei.<<

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://movie-vs-life.forumz.ro

>>Rules<<
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MY LIFE. YOUR ENTERTAINMENT! :: welcome to hollywood baby :: Drumul spre Celebritate-
Mergi direct la: