Hollywood is a place where they'll pay you a thousand dollars for a kiss and fifty cents for your soul.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

When the bells ring ...

In jos 
AutorMesaj
Aleksandra von Wilhelm .

Data de inscriere : 10/09/2011
Varsta : 21
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună . Te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţii de mână ...

MesajSubiect: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 9:16 am

~ OOC : O zi de septembrie , când în sfârşit toamna , îşi face simţită prezenţa , ora 16 : 00 , furtună .

Privat ! ~

BIC:

Îşi trecu mâna prin părul lung şi şaten , apoi trase aer în piept , coborând scările . Nu avea chef de nimic , de parcă cineva i - l furase . Râse în sinea ei . Era absurd . Îşi pipăi buzunarele blugilor scurţi ce - i purta , în căutarea pachetului de ţigări şi după ce îl găsi , luă ultima ţigare , scăpând totodată şi o mică înjurătură printre dinţi . Trebuia să meargă să cumpere , şi nu avea chef . O aprinse , prinzând - o delicat între buzele roşiatice şi trase un fum nociv , lăsându - l mai apoi să - i mângâie lent buzele şi să dispară în atmosfera ce părea încarcată în jurul ei . Oftă scurt , începând să se meargă încet , fără a fi prea atentă în jur . Începu să viseze la cai verzi pe pereţi , cu ochii deschişi , desigur . Se opri lângă pervazul unei ferestrei , ochii ei , de un albastru inuman , analizând cerul ce părea înorat . " Va ploua ... " , gândi frumoasa şatenă şi schiţă un zâmbet delicat . Adora ploaia , îi oferea un sentiment de siguranţă . Auzi paşi dar nu le dădu importanţă , continuând să privească peisajul ce i se părea uşor dezolant , lipsit parcă de viaţă . I se părea mai perfect aşa . Aşa cum venii , zgomotul paşilor dispăru în neant , lent , fără griji , lăsând în urma lui vaga amintire că cineva a fost acolo . În scurt timp , reveria şatenei fu distrusă cu o cruzime fadă , de picăturile mari şi bolnăvicioase ale ploii ce se loveau cu o nemiloasă violenţă de geamul închis . Frumoasa şatenă surâse delicat , privind cu o dorinţă nevinovată apa ce curgea lent pe suprafaţa netedă şi rece .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 9:27 am

Ma plimbam pe holurile scolii cu nasul in ipod jucandu-ma incontinu Ninja Fruits sau ceva de genul . Nu ma interesa numele cat jocul in sine . Ma enervam ca nu eram tocmai cel mai bun la asta , desi nu era mare filozofie sa tai niste fructe . De cele mai multe ori taiam bomba si pierdeam . Acelea erau momentele in care din gura mea ieseau un sir de injuraturi nu prea dragute . In cele din urma , simt miros de tigara . Da , poate era timpul sa mai las jocurile si sa-mi aprind si eu una caci nu fumasem de la amiaza . Am dat coltul , zarind apoi sursa mirosului ce imi gadila gatul . Am zambit larg si am bagat repede ipodul in buzunar , indretandu-ma spre fata .
- Aleksandra . Chiar asa , pe holurile scolii ? am intrebat eu razand si sarutand-o usor pe obraz . Inca nu-mi permiteam sa ii gust buzele , dar toate la timpul lor .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună . Te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţii de mână ...

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 9:40 am

Continua să privească cu nesaţ ploaia ce se lovea de geam , apoi dispărea rapid , aşa cum apărea . Trase încă un fum , două , trei , până când ţigarea deja ajunsese la jumătate , fără aş lua privirea de la fereastră . Auzi şi de această dată câţiva paşi , dar crezu că vor dispărea la fel ca şi cei precedenţi , aşa că nu se obosi , uitându - se . În schimb , zgomotul deveni mai pronunţător , şi şatenă îşi dădu seama că spre ea se îndrepta persoana respectivă , dar rămase pironită pe loc , contemplând geamul de părea din gheaţă . Tresări când îi auzi vocea lui Drew şi avu impresia că i se taie respiraţia , şi - şi muşcă buza , simţindu - i buzele pe obrazul lui . Surâse fermecător şi se întoarse spre acesta , ridicându - se pe vârfuri , căci chiar şi pe tocuri era mai pitică decât el , şi îl sărută la rându - i .
- Eu nu mai fac parte din această şcoală , am venit doar pentru a da nişte lecţii de pian unor copii , spuse zâmbind şi îi privi buzele câteva clipe . Îşi schimbă rapid privirea , roşind doar uşor , aşa încât nu se observa din cauza blush ' ului şi - şi muşcă buza pe interior .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 9:55 am

Am chicotit usor cand am auzit explicatia fetei . Nici eu nu apartineam scolii , dar totusi atata respect sa am si eu cat sa nu fumez chiar in interior .
- Nici macar profesorii nu fumeaza pe holuri . Stiu ca ploua , dar hai afara ca stam sub acoperis , nu iesim in ploaie . Nu de alta , dar nu vreau sa ne vada cineva cu tigarile, iar data viitoare cand ma vad cu directorul sa se strambe la mine . am spus eu incepand sa rad , dupa care am scos o tigara si o bricheta , tinandu-le intr-o aman pana la iesire . Mi-am dus mana dupa gatul sau pana am ajuns afara , dupa care mi`am apriins si eu tingara .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 10:03 am

Îşi dădu ochii peste cap şi totuşi îl urmă , aruncând ţigarea când ieşiră afară .
- Ce - mi pasă mie de profesori ? Te credeam mai tupeist . Ah , m - ai dezamăgit , spuse şi strâmbă din nas , apropiindu - se uşor de el . Îl privi în ochi şi râse amuzată , apropiindu - şi doar uşor chipul de al lui . În schimb se dădu la o parte după scurt timp , aşezându - se jos şi privi cerul . Zâmbi ştrengar , ridicându - se imediat şi păşi în partea în care nu exista acoperiş , permiţându - le lacrimilor de cristal de spălau pământul , să - i mângâie cu blândeţe trupul . În scurt timp maieul ce îl purta se lipi de trupul ei , luând forma sânilor şi permiţând sutienului negru cu model complicat din dantelă să se observe , făcând - o să arate al naibii de provocator . Nu dădu atenţie acestui lucru , minor , pentru ea , începând să se învârtă uşor .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 10:28 am

Ma asezasem jos si o priveam tragand din cand in cand din tigara . Era nebuna . Se bagase in ploaia ce as putea sa spune ca era torentiala . Ughh .. Dupa putin timp se udase complet , iar maieul i se lipise de corp total . Cred ca mai aveam putin si salivam . OMFG What is this fucking shit ? This is a joke ? Mi-am indepartat privirea de la ea stiind ca ughh .. nu aveam cum sa rezist . Era facuta pentru mine . Era exact cum mi`as fi putut dori . Mi-am intors iar privirea spre ea , observandu-i buzele , parul din care se scurgeau picaturi cristaline si ughh .. sanii aceia . Mi-am muscat buza si am aruncat tigara , apropiindu-ma apoi de ea .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 10:37 am

Începu să fredoneze lent , mai mult ca pentru ea melodia Fur Elise , buzele ei roşii , ude şi atât de senzuale , mişcându - se lent . Se auzea un murmur surd , provenit de la ea , ce se unea cu sunetul produs de ploaie , creând un ecou fantomatic , ce - i făcea trupul să tremure . Îi auzi paşii lui Drew îndreptându - se spre ea şi simţi cum inima i - o luă la goană pentru câteva clipe . Îşi muşcă buza şi se opri , sprijinindu - se de balustradă . Îl privi , aşa ud cum era şi cu greu îşi stăpâni impulsul de a merge şi a - l săruta . Arăta prea bine , hainele stând lipite de trupul lui bine - făcut . Trase aer în piept , şi - şi muşcă , cu ardoare buza , fără să - şi ia ochii de la el .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 10:54 am

Opriveam si ma privea cu ochii sai patrunzatori facandu-ma sa ma cutremur usor. Am pasit usor pan ama ajuns in fata ei , ducandu-mi o mana pe obrazul ei , mangaind-o incet . Mi-am muscat usor buza , chiar daca stiam ca ar fi observat , dar chiar nu ma puteam abtine . Si ce ar fi fost totusi sa o sarut ? Nu as fi avut nimic de pierdut .
- Aleksandra .. am spus eu mai mult soptit , mai apoi ducandu-mi o mana dupa talia sa si lipind-o de corpul meu . I-am privit ochii albastrii , mai apoi sarutand-o . Aish , era atat de dulce si secsai .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 11:04 am

Când mâna lui ajunse pe obrazul ei , simţi cum totul trupul îi este cuprins de spasme plăcute . Îl privi în continuare , fără aş lua ochii de la el şi îşi băgă unghiile în palmă , abţinându - se cât putea de mult să nu - l sărute . Nu că ar fi fost ceva greşit , dar totuşi nu se cuvinea . Roşi scurt , când îşi auzi numele pronunţat de el . Suna atât de frumos şi avu impresia pentru câteva clipe , că nu era numele ei . Vru să spună ceva , dar nu mai apucă , rămânând o clipe fără respiraţie când el o lipi de trupul lui . Îşi puse palmele pe pieptul acestuia , privindu - l în ochi şi icni scurt , plăcut surprinsă , în momentul în care , buzele lui , se proptiseră de ale ei , sărutând - o .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 11:11 am

I-am prins usor buza inferioara intre dinti , mai apoi strecurandu`mi limba in caverna sa fierbinte . O strangeam atat de tare in bratele mele , avand impresia ca daca ii dau drumul acum , va pleca , pentru todeauna . Am continuat sa o sarut tandru , toata scena adaugand un surplus de romantism avand in vedere ca era primul nostru sarut adevarat , nu doar de fatada sau cu acest pretext . In cele din urma mi-am desprins buzele de ale sale , fara a o lasa sa se departeze de corpul meu .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 11:25 am

Se lipi de el , simţindu - şi sânii presaţi de pieptul lui şi îşi duse palmele pe spatele lui , atingându - i - l cu vârfurile degetelor încet , de parcă i - ar fi fost frică să nu dispară . Îi prinse cămaşa în pumni , începând să se joace cu limba lui simţindu - şi inima bătând de mii de ori mai repede acum . Încă ploua , de data asta mult mai tare , dar nu - i păsa , chiar dacă era udă . Era atrăgător şi senzual să fie acolo cu el şi oh doamne , îşi dăduse seama că - l plăcea . Îl trase mai aproape de ea şi în scurt timp , buzele lor se despărţiră , dându - i ei posibilitatea să tragă o gură mare de aer . Îşi lăsă capul pe pieptul lui , stând la fel de lipită de el , ca şi până atunci .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 11:34 am

- Aleksandra ... Eu chiar simt asta ... Nu e de dragul camerelor . Eu ... am spus eu lasandu-mi apoi fata in parul sau ud , acesta inca avand un parfum superb , dulce si totusi fresh . AM mai sarutat-o apoi inca o data pe buze , scurt si dulce . Dandui cateva suvite de par de pe fata . Am ami sarutat-o inca o data la fel de lung si pasional ca prima data , simtind ca vreau sa ii simt buzele moi si dulci iar si iar . Nu ma puteam satura de ea , pur si simplu . Am tras-o mai apoi din ploaie , ajungand sub acoperis , iar .
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm .

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 11:48 am

Îl privi atentă , simţind fluturaţi în stomac şi roşi .
- Şi eu ... Adică ... , începu să spună , exact când el îşi lăsă capul pe părul ei , dar nu mai apucă să continue , căci îi simţi din nou buzele peste ale ei , încât îşi pierdu toate ideile . Îl privi în ochi , înghiţind în sec şi îşi duse braţele după gâtul lui , răspunzându - i la sărut , cu aceeaşi intentistate . Se lipi mai mult de el , făcându - l pe aceasta să se sprijine de peretele clădirii . Îşi băgă o mână în părul lui , trăgându - l mai aproape de ea .
Sus In jos
Drew Cooper

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   Lun Sept 12, 2011 12:15 pm

As fi putut sa`mi petrec toate zilele astfel si nu m-as fi saturat . Gosh , o placeam atat de mult , o doream , o vroiam chiar in acel moment , pentru todeauna . Faptul ca si ea simtea totusi ceva pentru mine ma facu sa capat si mai multa incredere . O sarutam atat de infocat , de arzator , ca nici frigul ce ar fi trebuit sa ma patrund de la umezeala nu il mai simteam . Mi-am dus usor mana pe piciorul ei , ridicandul pe talia mea .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: When the bells ring ...   

Sus In jos

When the bells ring ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MY LIFE. YOUR ENTERTAINMENT! :: Academy :: Holuri-
Mergi direct la: