Hollywood is a place where they'll pay you a thousand dollars for a kiss and fifty cents for your soul.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Wish u where here <33

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mia Carter
Admin

Data de inscriere : 10/09/2011

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 10:20 am

Icni incet , cand incepu sa o sarute la zona ei intima.Isi lasa capul pe spate , punandu-si degetele in parul sau si tragand usor , fara sa il faca sa doara.Simti suprafata oglinzii pe spatele el , rezemandu-se la un moment dat de ea , fiindu-i foarte foarte cald si excitata , asta stia sigur.
,,Ahh ma innebunesti baiete...."se gandi gemand usor , dar intr-un mod ciudat de pervers si scotand un ,,ahh " mai lung.

WOW..miscarea asta a fost chiar proasta
Ea cu lesa, tu cu limba scoasa
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kim Sung Min

Data de inscriere : 12/09/2011

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 10:30 am

Mi-am dus iar buzele pe ale sale , sarutand-o pasional , frecandu-mi limba violent de a sa . Am inceput sa o masez usor in acea zona , mai apoi introducandu-mi un deget in vaginul sau , pregatind-o usor pentru ce urma . Amandoi ne incalzisem destul de tare , asa ca nu mai avea rost sa asteptam . Am patruns usor in ea , prinzand-o apoi de solduri , impingandu-ma in ea la inceput lent , mai apoi marind viteza de penetrare . Ma ajutam tragand-o spre mine cu putere de fiecare data , oferindu-i si mai mlta placere .
Sus In jos
Mia Carter
Admin

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 10:32 am

Gemea incet , la inceput de durere fiind inca virgina ,dar nu ii spusese acest lucru.Ofta incet , avand mainile pe dupa gatul sau si gemand in cotninuare , obisnuindu-se cu penetrarile lui si incepanadu-i sa ii placa asa incet incet , scotand cate un ahh si pronuntandu-i nuemele fara sa vrea.Nu mai gandea limpede in acel moment si nu mai vedea nimic in afara de el.

Sus In jos
Kim Sung Min

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 10:37 am

Am privit usor in jos , vazand pete rosii de sange . Prima data am incetinit usor , mai apoi oprindu-ma de tot .
- Esti virgina ??? am intrebat eu usor speriat . Chiar nu credeam , nu stiu , nu parea . Daca as fi stiut probabil n-as fi facut asta . Si daca o faceam , o faceam mai incet , mai tandru . Nu sex salbatic , ca pana acum . Ufff , cred ca o duruse ingrozitor si era doar vina mea . Ar fi trebuit sa`mi spuna.
Sus In jos
Mia Carter
Admin

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 10:40 am

Il priveste , apoi ofteaza incet , dand afirmativ din cap.
-Mda...am fost virgina.murmura.
Nu regreta , chiar daca numa ce il cunoscuse si practic facuse sex cu un strain intr-un fel chiar nu ii pasa .Poate era mai bine sa ii fi spus acest lucru , dar daca o facea nu se mai culca cu el sau na asa credea habar nu avea ce a fost iin capul ei.
Privi in alta parte.Nu il putea privi , se simtea prea ciudat , stand acolo goala pe blatul de la chiuveta cu el in fata ei , care o privea nici nu stia in ce fel.Iesise urat si nu asa vroia ea sa iasa.

Sus In jos
Kim Sung Min

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 10:52 am

- Copil mic si prost . Trebuia sa`mi spui . De ce nu ai spus macar ca doare ? Am spus eu imbratisand-o si sarutand-o apoi pe obraz . , ajungand apoi la buze . Am sarutat-o incet muscand-o apoi de buza . Eram inca in interiorul ei si ma simteam totusi aiurea pentru ce se intamplase si nu stim cum vom continua .
- Daca mi-ai fi spus , as fi fost mai bland , Mia .. Imi pare rau . am spus eu lipindu-mi fruntea de a ei.
Sus In jos
Mia Carter
Admin

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 10:54 am

-La inceput a durut ca dracu , dar na pana la urma a inceput sa fie mai ok.spuse raspunzandu-i la sarut.
Nu vroia ca el sa se simta aiurea din cauza ei , ahh la naiba o facuse naspa de data asta.
-Nu e nimic , e vina mea.Eu trebuia sa iti spun.murmura privindu-l in ochi si trecandu-si degetele peste obrazul sau.

Sus In jos
Kim Sung Min

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 10:59 am

- Vrei sa ne oprim ? am intrebat- o dandu-i o suvita la o parte . Ughh . . de la data aceasta a iesit urat . Ea virgina , eu o iau tare , o mai si aduc in baie . Sunt un geniu . Si totusi ar fi fost mult mai bine sa`mi fi spus . Era cam ciudat sa stam in acea ipostaza , vorbind imediat si despre ce am vazut aseara la televizor asa ca ar fi fost mai bine sa stiu daca o doare , daca vrea sa se opreasca , sau daca tot s`a dezvirginat , sa primeasca macar un orgasm .
Sus In jos
Mia Carter
Admin

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 11:01 am

-Nu , daca tot am inceput vreau sa continuam.murmura zambind calma.
Era ciudat si totusi chicoti incet , situatia fiind amuzata din punctul ei de vedere , dar si jenanta.Habar nu avea ce era cu ea , dar radea in momentele mai proaste si se cam astepta ca el sa intrebe asta e clar , ca doar radea de proasta stand cu mainile pe dupa gatul sau .

Sus In jos
Kim Sung Min

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 11:06 am

Am sarutat-o iar , cercetandu-i fiecare coltisor din gura sa , simtindu-ma ca acasa . Era atata de dulce , avand o aroma specifica ei . Am dat-o jos de pe blat , picioarele ei fiind de o parte si de alta a taliei mele , iar mainile`i erau prinse de gatul meu . Am lipit-o de peretele acoperit cu faianta rece , incepand sa o penetrez iarasi , mai tandru si mai senzual de data aceasta . Incercam sa o iau putin cate putin , sa o obisnuiesc . Si totusi incercarea mea era cam prosteasca avand in vedere ca acum sarea in bratele mele cand o penetram si intra mai adanc decat inainte .
Sus In jos
Mia Carter
Admin

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Mier Sept 14, 2011 11:08 am

Ii raspunse la sarut si apoi gemu adanc.Doamnee o innebunea in acel moment , si nu mai ii pasa de nimic.Nu mai conta , totusi fiind mirata cat de tandru si senzaul putea sa fie , dar ii placea si latura aceea a lui , dar si cea perversa.Isi lasa capul pe spate , simtind peretele destul de rece , ei fiindu-i foarte foarte cald.
-Te...te...incerca sa spuna ceva , dar nu putea si renunta la acel cuvant geamnd si uitand pe moment totul , scotand un ahh si uhhh regulat simtindu-se bine.

Sus In jos
Kim Sung Min

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Joi Sept 15, 2011 8:37 am

Sunetele erotice scoase de fata ma excitase si mai tare , simtind cum placerea creste treptat , o data cu marirea vitezei de pentrare . Am asezat-o iarasi pe blatul chiuvetei , caci in pozitia anterioara era mai adanc , dar mai lent . I-am departat mai tare picioarele , ducandu-mi o mana pe un sold , cealalta mana fiindu-mi pe sanul sau . Ma incalzisem total , crescandu-mi pulsul .
Sus In jos
Mia Carter
Admin

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    Joi Sept 15, 2011 8:39 am

Gemea in continuare , avand mainile pe dupa gatul sau.Era excitata si se simtea chiar bine , gemand si incercand sa isi opreasca suntele scoasse pe gura muscandu-si buzele , dar nu reusea sa le opreasca nici cum.Ii sopti numele , intr-un mod senzual si copilaresc in acelasi timp , lasandu-si capul pe spate , simtind cum ii era din ce in ce mai cald.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Wish u where here <33    

Sus In jos

Wish u where here <33
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MY LIFE. YOUR ENTERTAINMENT! :: Tonight you'll be a superstar, come let me sign you up :: Parcul Central Beverly-
Mergi direct la: