Hollywood is a place where they'll pay you a thousand dollars for a kiss and fifty cents for your soul.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I love the way you touch me

In jos 
AutorMesaj
Mia Carter
Admin

Data de inscriere : 10/09/2011

MesajSubiect: I love the way you touch me   Joi Sept 15, 2011 8:56 am

Era trecut de doispe si ea se trezise de ceva vreme.Isi lua costumul de baie si peste o rochita alba scurta si iesi din camera cu geanta pe umar cu prosopul , telefonul si ochelarii de soare prin ea.Ajunse repede la piscina si isi aseza frumos prosopul , dandu-si rochita jos si ramanand intr-un costum alb de baie , care ii punea corpul in evidenta.Isi puse ochelarii negri de soare pe ochi si se aseza pe sezlong , cu gandul de a se bronza.Privi in jur , observand ca era destul de pustiu ,doar vreo doi trei pe acolo , dar nu cunostea pe nimeni.Isi inchise ochii zambind si plictisindu-se repede.
,,De ce naiba nu e nimeni pe aici cu care sa stau?oare pe unde e iubirea mea?"se gandi dandu-si ochii peste cap.

WOW..miscarea asta a fost chiar proasta
Ea cu lesa, tu cu limba scoasa
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kim Sung Min

Data de inscriere : 12/09/2011

MesajSubiect: Re: I love the way you touch me   Joi Sept 15, 2011 9:07 am

Tocmai ce ne trezisem toti dupa o noapte plina de distractie si bautura , la petrecerea unui amic . Ne-am trezit toti si am zis ca ar fi bine sa mergem la piscina , sa ne mai trezim din betie . Ne-am dus toti , fiecare la casa sa , sa ne luam costumele de baie si ce tampenii mai aveam nevoie , urmand sa ne intalnim in fata la piscina . Zis si facut . Am asteptat frumos impreuna cu doi baieti , venind inca sase fete . Ughh , fetele acelea incercase toata noaptea sa se agatae de gatul meu , dar nici macar beat nu le-am raspuns la avansuri , avand-o in minte doar pe Mia . In cele din urma am intrat toti , razand si povestind de noaptea trecuta . M-am uitat in jur , observand ca e cam pustiu . O zarisem pe un sezlong pe Mia si un zambet mi se intinse involuntar pe chip .
- Vin imediat . am spus eu indreptandu-ma spre fata . Avea ochii inchisi prajindu-se la soare . M-am aplecat deasupra sa , sarutand-o usor pe buzele sale rosiatice . Deja toti se holbau la mine ca la felul 14 . Am uitat sa mentionez ca am prietena ?
Sus In jos
Mia Carter
Admin

MesajSubiect: Re: I love the way you touch me   Joi Sept 15, 2011 9:18 am

Cand simti ca cineva o saruta , deschise ochii si vazandu-l pe Min , zambi si ii raspunse la sarut punandu-si mainile pe dupa gatul sau.Se desparti dupa cateva secunde privindu-l si dandu-si ochelarii jos.
-Hey.spuse pe un ton usor copilaros si privindu-l dandu-se la o parte , facandu-i si lui loc sa stea daca vroia.
In sfarsit cineva cunoscut si in plus ii era dor de el ce naiba?Doar era prietenul ei pana la urma nu?Asa se gandea si ea.Isi impletici degetele cu ale lui , zambind in continuare.
-Mi-a fost dor de tine stii?intreba curioasa.

Sus In jos
Kim Sung Min

Data de inscriere : 12/09/2011

MesajSubiect: Re: I love the way you touch me   Joi Sept 15, 2011 9:29 am

- Si mie de tine , iubire . am spus eu sarutand-o ia , fiindu-mi deasemenea dor de dulceata buzelor sale . Ma jucam usor cu degetele sale . Am intrerupt sarutul usor , soptindu-i .
- Vrei sa`mi cunosti prietenii ? am intrebat-o eu zambind calm . Puteam sa fiu sigur ca baietii o sa o palca din prima secunda , poate putin mai mult decat ar trebui , mai ales pentru aspectul sau . Eram mandru ca era prietena mea .Era cea mai frumoasa si mai draguta fata de pe acolo .
Sus In jos
Mia Carter
Admin

MesajSubiect: Re: I love the way you touch me   Joi Sept 15, 2011 9:31 am

-Esti un dulce iubitule.ii sopti la ureche.
Isi plimba mana pe pieptul sau si cand ii auzi intrebarea il privi in ochi , zambind totusi.
-Da , sigur de ce nu.spuse dand usor din umeri si jucandu-se la randul ei cu degetele sale.
Doamne il iubea pe copilul asta , daca era dupa ea nu se mai despartea de el , fiind prea indragostita totusi si mandra ca era prietena lui.Zambi usor copilaroasa si senzuala cum avea obiceiul.Combina in majoritatea timpului personalitatile si iesea chiar bine la ea , placandu-i acest lucru.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I love the way you touch me   

Sus In jos

I love the way you touch me
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dimineti cu aroma de cafea
» Song Il Gook (송일국)
» Jang ok Jung live in love . În numele iubirii (2013)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MY LIFE. YOUR ENTERTAINMENT! :: The Dixie Hollywood :: Piscina-
Mergi direct la: