Hollywood is a place where they'll pay you a thousand dollars for a kiss and fifty cents for your soul.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Repetitii....

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Andy Sixx

Data de inscriere : 10/09/2011

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 4:52 am

Mi-am inchis ochii atunci cand ai plecat, oftand adanc. Simteam inca durerea de cap, infernala si enervanta. Poate pustiul avea dreptate, poate tigarile alea nu erau cel mai bun mod de-a ma calma; nu cand am ramas fara ele... Auzindu-ti vocea, imi indrept privirea spre tine ascultandu-te cu atentie, afisand un zambet.
-Ciudat. Peste trei ore si eu trebuie sa ma duc la studio sa inregistrez un cantec nou si sa vorbim despre videoclipul lui.
Las un chicot sa se auda, inghitind in sec cand mi-am amintit ca vocea mea nu era in cea mai perfecta forma a ei, nu dupa ce fumasem si bausem atata. Insa cu siguranta aveam sa ma descurc.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Chang Min

Data de inscriere : 18/09/2011

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:02 am

-Cred ca e bine atunci, am zis, aducandu-mi aminte sa ii povestesc despre Hero. Colegul meu parea foarte ingrijorat, am inceput eu, reluandu-mi locul pe marginea patului. Cand am spus ca am dormit la tine, deja incepuse sa se panicheze.
Am scos un chicotit, apoi mi-am aranjat bretonul si l-am privit pe Andy cu coada ochiului.
-Sunt sigur ca atunci cand ne vom intalni ma va lua la interogatoriu, atat Hero cat si ceilalti, am incheiat propozitia cu un oftat, gandinu-ma cum ar fi cu persoane mai putin interesate de mine, cu persoane care-mi ofera libertatea, nicidecum un coleg ca Hero.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:05 am

Am cazut pe ganduri dupa cele spuse de tine, inchizandu-mi ochii. Poate ma pripisem cu aceea intrebare care ti-am pus-o. Era clar ca locul tau nu era langa unul ca mine. Scap un ranjet ironic, deschizandu-mi ochii, avand o privire rece, dezinteresata.
-Nici nu ma mir, doar ti-ai petrecut noaptea in casa unui gay obsedat de aventuri, dupa spusele lor.
Stramb din gura, acoperindu-mi ochii cu antebratul caci durerea de cap se amplifica si nu aveam chef de pastile momentan.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:13 am

-Stii doar ce rautacios a devenit el in ultima vreme, am soptit, incercand sa imi deschid mintea la cele spuse de el, sa analizez toate cuvintele sale, dar imi era destul de greu. Era atat de diferit de acum cateva minute. Dupa spusele lor poate asta se intelegea, dar eu eram perfect intreg, nu se atinsese nimeni de mine, negandindu-ma niciodata sa spun ca mi-am petrecut noaptea in casa unui gay obsedat de aventuri, asa cum spusese el.
I-am analizat starea, ridicand o spranceana.
-Te simti bine?
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:16 am

-Ma doare capul, atata tot. O sa-mi revin.
In cele din urma... Mi-am dat mana la o parte, privindu-te atent, analizandu-ti chipul, zambind schitat insa calduros. Te-am tras din nou de mana, facandu-te s ate intinzi langa mine, cuprinzandu-te inca o data in brate. Prinsesem un obicei din asta? Posibil, insa ma simteam bine cand strangeam pe cineva in brate, cand caldura corpului lui il incalzea pe-al meu. Te deranja asta? Poate, insa mintea mea nu se putea gandi momentan la asta fiind prea ocupata cu durerea de cap si cu sentimentul de caldura pe care corpul meu incepea s-al simta.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:21 am

-Ti-ai reveni si mai repede daca ai lua o pastila, am incercat sa fac eu pe maturul, chicotind cand m-a tras iarasi langa el.
Nu m-as fi vazut niciodata atat de aproape de un barbat, mai ales sarutandu-ma cu el, cum facusem cu ceva timp in urma. Dar odata trecut prin asta, nu mi se parea deloc ciudat sau diferit, era placut si frumos, era la fel. Totusi, incercam sa ma gandesc la intrebarea aceea. Nu, imi era tare teama de reactia fanilor si a presei daca am fi aparut in public in caz ca acceptam sa fiu cu el. Normal nu ar fi trebuit sa-mi pese de ei, insa acest gand ma impacienta.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:26 am

Fara sa-mi dau seama, stand cu tine in brate, alimentat de caldura trupului, ama dormit. De data asta ma simteam mult mai calm, simteam cum visurile mele luau o intorsatura frumoasa devenind dulci si frumoase. Somnul imi era mult mai linistit iar respiratia imi era de-a dreptul regulata. Stateam nemiscat, vrand sa profit de aceste clipe in care dormeam, sa ma pot odihni si eu macar odata in acesti ani de cand au aparut cosmarurile, asa cum trebuia, asa cum meritam.Momentan, nu prea intelegeam de ce cosmarurile nu-si faceau aparitia, ins anici dorul nu le duceam.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:33 am

Fiind liniste, ma gandeam ca Andy a ramas asa tacut din cauza durerii, icnercand sa nu se plange. Mi-am ridicat capul si l-am privit, pregatit sa il intreb unde tine pastileel caci ii voi aduce una, asa cum a facut si el inainte sa adorm. Chiar imi prinsese bine, caci nu ma mai durea nimic acum.
Cand l-am vazut insa ca adormise, am zambit cald, bucurandu-ma ca nu ma luat gura pe dinainte si nu i-am adresat intrebarea, trezindu-l. Dormea atat de frumos incat l-as fi putut confunda cu un motan ce torcea. Mi-am lasat iarasi capul pe pieptul lui, auzindu-i bataile inimii. Mi-am asezat o mana peste a sa, atingandu-i pielea cu varful degetelor.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:40 am

Continuam sa dorm dus, fara a fi stingherit de absolut nimic. Habar n-am avut cat timp am dormit mai exact, insa m-am trezit in momentul cand telefonul a inceput sa-mi vibreze haotic sub perna mea. Am tresarit, apucand repede telefonul, raspunzand imediat la el. Era producatorul ce-mi spunea ca intr-o jumatate de ora sa fiu la studio, restul fiind deja acolo, pregatindu-se. AM inchis telefonul, oftand adanc caci n-aveam deloc chef, insa n-aveam incotro. Imi trec o mana prin breton, apoi peste ochi ca sa ma trezesc mai bine, simtindu-ma ca nou dupa un somn atat de linistit.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 5:45 am

Fara sa-mi dau seama, am cazut si eu intr-un somn adanc la cateva minute dupa aceea. Nu stiu ce visam, dar ma simteam atat de bine incat nu as fi vrut sa ma mai trezesc nici daca ar fi fost un cutremur. Am auzit totusi ca un telefon vibrand, nefiind sigur daca chiar asta era sau nu, am deschis ochii. M-am frecat putin, apoi am tresrait cand mi-am adus aminte ca adormisem in bratele sale. M-am rostogolit pana la celalalt capat al patului, fiind inca adormit.
-Cat e ceasul? am mormait, simtind ca am nevoie de o cafea.
Inainte de a adormi ma simteam foarte bine, insa acum imi era prea somn ca sa imi mai deschid ochii. Intrebarea o pusesem cu un scop, caci trebuia sa plec si sa ma intalnesc cu trupa.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 6:13 am

Imi indrept privirea spre tine, incepand sa inteleg de ce dormisem atat de bine. Las un zambet scurt la iveala, privind spre telefon ca sa ma asigur ca nu gresesc ora.
-14:30.
Asta insemna ca la 3 fix trebuia sa ma prezint la studio. Intre timp aveam nevoie de un dus, de o pastila de cap ca sa ma asigur ca nu ma ia durerea atunci cand inregistrez, si de ceva cald pentru vocea mea. Prea multe lucruri de facut intr-un timp atat de scurt, insa avema sa ma rezum doar la dus.
-Si tu trebuie s apleci, nu? Daca vrei poti face un dus si am s ate duc eu. In plus, e in drumul meu asa ca vei ajunge mai repede daca te duc eu cu masina.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 9:30 am

Daca imi aduceam bine aminte spusele lui Hero, in jur de ora trei dupa masa trebuia sa ma aflu in fata cladirii, sau in holul imens al acesteia, fiind prezenti toti mebrii echipei. Puteam astfel sa ne apucam de filmat, stand acolo probabil o zi intreaga, caci era mult de munca daca doream ca totul sa iasa bine si sa fie pe placul nostru si al fanilor. M-am ridicat in capul oaselor si mi-am frecat ochii, privind buimac in jur. Inca nu-mi revenisem dupa somn.
-Dar mai e o jumatate de ora. Avem timp si de dus? l-am intrebat sa ma asigur, ca sa stiu daca sa imi revin acum sau s amai lenevesc.
Inafara de dus trebuia sa imi fac parul si sa ma aranjez. Stiu ca mai plecasem o data si eram in criza de timp, incat nu-mi luasem hainele corecte.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 9:39 am

-Avand in vedere ca am doua bai, avem timp sa facem si chiar si sa ne aranjam. Spuneai ca ai filmari, nu cred ca vor fi bucuresti sa te vada restul atat de mototolit. Chiar voi crede ca ti-am facut ceva...
Ma ridic din pat, intinzandu-mi oasele amortite, scotand doua prosoape mari, negre din dulap, unul intinzandu-l spre tine. Iti spun unde era baia pe care puteai s-o folosesti, si ca acolo aveai sa gasesti tot ce-ti trebuia: de la spumant pana la produse de aranjat parul, placa si etc.
-Daca mai ai nevoie totusi de ceva, baia mea e alaturi de-a ta. Imi spui si am sa-ti aduc.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 9:45 am

La spusele lui, am sarit din pat ca ars, aratandu-i ca sunt bine, nu ma doare nimic, doar putin obosit.
-Nu va spune nimeni nimic, sunt sigur. Uite, vezi? Arata chiar bine... nu sunt asa de mototolit cum ai zis tu. Am inceput sa chicotesc, intinzand mana si luand prosopul. Am dat din cap si m-am indrteptat spre baia de care imi spusese el. Speram ca totul sa fie bine si sa nu mai am nevoie de nimic incat sa il las linistit sa-si faca dusul, la fel si eu. Ajuns in incapere, am inceput sa ma dezbrac, sa dau drumul la apa si sa intru in cada, relaxandu-ma. Timpul nu-mi permitea sa inchid ochii si sa visez la cat de buna ar trebui sa fie ziua asta, trebuia doar sa ma grabesc.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 9:54 am

Am intrat si eu in baie, folosind cabina de dus in schimbul cazii caci vroiam sa termin repede. Iar mie nu-mi placea sa folosesc cada cand eram in criza de timp si cand nu foloseam serurile mele parfumante ce ma relaxau. Am potrivit apa, dandu-mi boxerii jos pe care-i arunc in cosul cu rufe de spalat, si am intrat in cabina. Mi-am lasat corpul si parul udat de apa aproape fierbinte, ranjind larg caci imi simteam fiecare muschi cum se relaxa. Dupa ceva timp am luat spumantul, cel de crini imperiali caci ii adoram pur si simplu. Am inceput sa-mi sapunez fiecare particica a corpului, impreuna cu parul, tinandu-mi ochii inchisi ca sa nu-mi intre spuma.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 10:03 am

Am invartit robinetul astfel incat apa sa fie mai fierbinte, caci asa obisnuiam sa o folosesc. In plus, daca era prea rece nu ma relaxam deloc, stateam ca pe ghimpi. Am luat buretele si am inceput sa ma sapunesc imediat ce am pus spumant pe acesta, apoi mi-am turnat sampon in palma, ducand-o spre par. In timp ce il spalam pe acesta, ochii mi-au fugit catre sticluta din care luasem "samponul". Am citit pe ea, insa acolo nu amintea ca este un produs de par, ci unul de corp. La cat de adormit eram nu ma mira faptul ca gresisem continutul, asa ca m-am uitat pe raft in cautarea samponului, insa nici urma de el. Totusi trebuia sa fie acolo, asa cum spusese Andy ca voi gasi tot ce-mi trebuie.
-Andy? am strigat, insa nu m-am facut auzit probabil din cauza apei ce se auzea din baia lui.
Mi-am clatit corpul si parul, luand rapid un prosop pe mine si ducandu-ma spre usa baii lui. Am batut de cateva ori, apoi am asteptat si intr-un final mi-am facut aparitia in baia lui. Ma asteptam sa fie si el acoprit cu un propop atata timp cat batusem in usa, pentru a-l avertiza ca intru, insa era la fel de gol, cum probabil intrase.
-Umm...sam-pon, am silabisit, uitandu-ma doar spre fata lui, incercand sa-mi mentin privirea aoclo si nu mai jos.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 10:13 am

In timp ce bataile in usa s-au facut auzite si de mine, terminasem cu limpezitul si cu spalatul insa n-am apucat sa-mi acopar goliciunea cu prosopul caci deja intrasei in baie. In plus, amandoi eram baieti iar mie si-asa nu-mi era rusine sa ma afisez gol in fata nimanui. Trupul meu bine cladit iesea si mai mult in evidenta datorita picurilor de apa ce curgeau de pe pielea mea. Te ascult, concentrandu-ma sa inteleg ce spui. Am apucat samponul in cele din urma, si ti l-am intins.
-Scuze, cred ca am uitat sa duc sampon nou in baie. Ashley mereu il termina repede.
Am iesit din cabina, trecand pe langa tine, luand prosopul si incepand sa ma sterg de apa, privind cu coada ochiului la tine.
-Apropo, dragut corp.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 10:19 am

Imi era teama sa si clipesc, caci poate privirea mea s-ar fi mutat mai jos si nu doream sa par unul din cei ce-l interesa ce era acolo. Oricum nu cred ca dadusem impresia asta, cel putin asa speram. Am inceput sa-mi musc buza agitat, apoi cand am auzit ca si-a dat seama despre ce vorbisem, am incercat sa chicotesc, dar m-am bazat mai mult pe samponul ce mi-l intinsese. Am luat tubul si m-am asigurat ca pe acesta scria sampon, nu gel de dus. L-am strans la piept, de parca era ceva valoros, apoi am zambit scurt, intorcandu-ma cu spatele. Am facut un pas, apoi m-am oprit la constatarile sale. Noroc ca eram cu spatele la el, caci ma inrosisem atat de mult, incat probabil ar fi ras de tenul meu de acum.
-Crezi ca numai al tau este bun? Adica dragut? am incercat sa-i spun in gluma, un ras prostesc facandu-si aparitia dupa aceste cateva cuvinte murmurate de mine.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 10:25 am

Ridic din spranceana cand iti analizez mai cu atentie tonul, ranjind in coltul gurii. Ma apropii de tine, intorcandu-te cu fata la mine, ramanand surprins de noata rosie a tenului tau. Chicotesc amuzat caci erai foarte cute asa, sarutandu-te scurt, fugitiv pe buze.
-Esti mult mai dulce decat mi-am putut imagina vre-odata.
Imi cobor mainile pe mijlocul tau, si-ti dau prosopul jos dintr-o singura miscare, ranjind larg.
-Ei, daca stau sa ma uit mai bine, realizez ca mai ai muuult de...crescut ca sa te apropii macar putin de corpul meu.
Te tachinez, vrand sa vad cum ai fi reactionat.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 10:32 am

Am zambit scurt dupa acel sarut fugitiv, ducandu-mi mainile pe chip si apasandu-mi obrajii. Intr-adevar ardeau, deci incepusem sa ma inrosesc destul de rau. Am tresrait cand mi-am vazut prosopul pe jos, ramamand dintr-o data gol.
-Ahh, nu te mai uita acolo! am tresarit, prinzandu-l in brate si lipindu-mi corpul de al sau, astfel nemaiputandu-se uita in locul acela. Mi-am dus barba pe umarul lui, privind direct in fata si simtindu-ma cum m-am facut si mai rosu ca la inceput. Mi-am inchis scurt ochii cand samponul din mana mea a cazut jos, facand contact cu podeaua. Ii simteam sexul lipit de pielea mea, insa era mult mai bine asa decat sa il stiu ca se uita la mine, mai ales acolo.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 10:45 am

Am inceput sa rad amuzat, fiind exact reactia la care m-am asteptat din partea ta. Am oftat usor, cuprinzandu-te in brate, lasandu-mi obrazul pe capul tau dupa ce ti-am dat un chuu pe parul ud.
-Usurel, nu ai de ce sa-ti fie rusine de mine. Nu e nimic la tine din ce n-am mai vazut, sau din ce n-am si eu.
Chicotesc si imi tin mainile pe spatele tau intr-un mod protector, asa cum aveam oiceiul s-o fac cu persoanele mai mici ca mine. Ma simteam bine imbratisat asa cu tine, mai ales ca mandria mea era presata intre corpurile noastre. Ti-am prins chipul intre palme, facandu-te sa ma privesti, zmabind larg cand tenta de rosu inca iti acapara tenul.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 10:56 am

Il strangeam tare in brate, de frica sa nu se dezlipeasca de mine si sa-mi vada iarasi goliciunea. Defapt acea replica din partea lui ma facuse sa ma inrosesc mai mult, decat privirea insistenta.
-Da, suntem amandoi la fel, numai ca la tine e mai mare, am spus-o morocanos, privindu-l in ochi usor suparacios. Poate era patetica replica aia, dar chiar ma simteam mai inferior. Bratele sale ce-mi imbratisau corpul ma facura sa tremur usor, probabil din doua motive. Ma simteam bine atat de aproape de el, insa usa fiind crapata, iar in incapere foarte cald, racoarea ma izbea direct in spate. Am pus piciorul pe prosop, lasandu-mi capul in jos si uitandu-ma spre material. Nu stiam cum ar fi trebuit sa-l iau si sa-l asez pe mine fara ca macar brunetul sa-mi mai vada portinuea din corp.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:03 am

-Da, asa e. Insa, daca tot zici tu ca-i asa de mare, de ce n-o incerci? Cine stie, poate o sa-ti placa.
Ranjesc malefic, de data asta avand de gand sa te determin sa fi cu mine, folosindu-ma de orice fel de mijloace ar fi nevoie. Deja incepeai sa insemni prea mult pentru mine si-mi era teama ca te voi pierde. Nu mai vroiam sa mai patesc inca o data acele lucruri... Iti cuprind buzele intr-un sarut, fara a-ti oferi posibilitatea de a spune ceva, avand de gand sa te ametesc cu acest sarut dulce si pasional, ca apoi sa te pot manevra asa cum doream eu.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:09 am

Mi-am marit ochii involuntar la acea replica, ramamand chiar cu gura cascata, ins ala figurat, caci deja se repezise sa ma sarute. O spusese atat de direct, incat simteam din nou cum incep sa ma inrosesc. Sa fi fost oare o gluma, sau chiar voia sa o facem in baia asta? De la un simplu sarut corpul meu deja incepuse sa se incalzeasca, doar ca pe el il simteam rece, ceea ce era bine, imi oferea putin din raceala lui ca sa nu ma topesc. Am inchis ochii, neputandu-ma sa ma abtin de la acel sarut. Probabil nu ar fi continuat restul lucrurilor si voia doar sa ma tachineze, osbervand cat de repede ma inrosesc. Mi-am dus o mana in parul sau, strangand cateva suvite, cealalta tinand-o pe unul din obrajii sai.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:13 am

Am inceput sa ma joc lasciv cu limba ta, masand-o intre buze si sugand-o posesiv, pana ce am ramas complet fara aer. Am oprit sarutul pentru scurt timp, cat sa ne putem regla respiratia, concepand un unul nou. Te apuc de mijloc, ridicandu-te, facand in asa fel incat sa-mi cuprinzi talia cu picioarele. Te lipesc de perete, brusc, stiind ca era rece iar asta avea sa-ti trezeasca ceva la viata, alaturi de noul sarut pe care ti-l aplicam acum. Imi miscam o mana pe pulpa ta, strang din cand in cand carnea intre maini, insa nu tare sa ca sa te doara, ci doar sa te excite.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Repetitii....   

Sus In jos

Repetitii....
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MY LIFE. YOUR ENTERTAINMENT! :: ooh it's the lights. action! hollywood :: Studioul de Dans-
Mergi direct la: