Hollywood is a place where they'll pay you a thousand dollars for a kiss and fifty cents for your soul.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Repetitii....

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Chang Min

Data de inscriere : 18/09/2011

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:21 am

Sarutul era atat de placut incat dupa ce am ramas fara aer si am fost nevoiti sa il oprim, am fost putin dezamagit, insa Andy s-a gandit si la asta si a inceput unul nou. Tot ceea ce facea mi se parea atat de pervers, dar se descurca atat de bine. Nu am vrut sa reucnosc asta la inceput, dar nu era niemeni care sa-mi citeasca gandurile, deci puteam spune cu usurinta ca ma excita.
De teama ca as putea cadea si m-as putea lovi, mi-am incolacit strans picioarele in jurul taliei sale, iar mainile in jurul gatului. Am scos un geamat scurt cand ma lipi cu spatele de perete rece, scotand un alt tipat datorita temperaturii ce-l avea acesta in comparatie cu corpul meu. Din reflex i-am muscat buza, strangandu-i mai tare talia intre picioare.
-Mhmm... scuze, am scos un oftat de placere cand imi atinse pulpa, lingandu-i sangele si inchizand iarasi ochii.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx

Data de inscriere : 10/09/2011

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:26 am

Am strans usor din ochi cand m-ai capsat de buza, simtind sangele cum curgea din muscatura. Opresc astfel sarutul, insa nu ti-am dat drumul, inca tinandu-te lipit de mine. Ranjesc larg si pervers cand mi-ai lins sangele ce se prelingea din buza, fiind luat prin surprindere de gestul tau. Imi lipesc buzele de gatul fara sa mai spun nimic, sarutand, lingand, muscand si sugand anumite portiuni, avand grija sa nu-ti las nici un fel de semn caci apoi aveam s-o incurcam amandoi. Ma ridic cu saruturile pe maxilarul tau, apoi si mai sus spre urechea ta, capsandu-ti usor lobul, lingandu-l apoi excitant. Intre timp, mana mea isi croia drum pe pulpa ta, ducandu-se pana la mandria ta, pe care o atinse usor cu un deget pe cap.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:32 am

Toate atingerile, tot ce facea el ma excitau atat de mult incat nu puteam crede ca exista astfel de persoane care te pot face sa te simti atat de bine. Scoteam sunete infundate la fiecare atingere a limbii sale pe pielea gatului meu, sau in jurul urechii, pentru ca eu defapt incercam sa nu le fac atat de auzite. Mi se pareau ciudate, era ca si cum ii cofirmam ca tot ceea ce facea el era bine, ca-i dadeam voie sa continue si sa faca ce vrea. Nu voiam sa par ca sunt atat de usor, insa nici sa-l resping nu puteam.
Am scos un sunet mai ciudat, un geamat mai pronuntat cand ajunse la lobul meu. Din doar cateva miscari ajunsese la punctul meu erogen. Defapt nici eu nu stiam care este pana in acest moment, cand am simtit o multime de fiori in acel loc.
-Nu... nu acolo, i-am soptit in ureche cand imi atinse sexul deja intarit.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:41 am

Ranjesc larg cand te aud si ma opresc din acele saruturi, privindu-te atent, ochii stralucindu-mi intr-un fel amenintatori.
-Ce e? Nu-ti place?
Intreb pe un ton provocator, cuprinzandu-ti toata mandria in mana, trecandu-mi des si fugitiv degetul mare peste capul ei, stiind ca acolo nu aveai sa rezisti mult pana ce aveai sa spui ca vrei s-o faci cu mine. Mi-am trecut limba peste buzele tale, adorand sa le simt gustul dulce ce ma imbata, imi crea o stare de dependenta acuta.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:48 am

Doar il rpiveam in ochi, nestiind ce s araspund la acele intrebari. Lasandu-le fara raspuns, i-am prins cateva suvite ude cu ambele maini, dandu-mi capul pe spate si incepand sa gem. Felul cum ma atingea si facea aceste lucruri era atat de placut, incat i-as fi raspuns acelor intrebari, insa am creat un nou sarut, nedandu-mi voie sa mai spun ceva. Mirosul sau de crini era atat de frumos, il simteam cum imi intra in nari si nu vrea sa mai iasa dea colo niciodata. Ma imbata...
Din cauza lipsei de aer mi-am desprins buzele si am privit in jos, spre locul in care mana lui isi facea de lucru. M-am inrosit din nou, insa nu i-am spus sa se orpeasca. Pentru prima data ma simteam atat de bine.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 11:55 am

Ti-am raspuns bucuros la sarutul pe care singur l-ai creat, sentimentele mele pentru tine crescand din ce in ce mai mult. Trag aer adanc in pieptul cand buzele noastre nu au mai fost unite, privindu-te ranjitor, indragostindu-ma de felul cum puteai rosi. Am inceput sa-mi misc mana de-a lungul mandriei tale, cat mai excitant posibil ca s ate fac sa te simti bine. Se vedea dupa expresia ta ca aveai parte de un timp foarte placut si ca nu vei vrea sa ma opresc prea curand. Continuam sa te privesc si sa-mi misc mana, urmarindu-ti cu atentie reactiile.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 12:01 pm

Ma uitam cand in ochii lui, cand la mana sa, gandindu-ma pentru o secunda cum ar fi daca l-as simti in mine. Si de data asta curiozitatea a inceput sa apara, dar mi-a fost atat de rusine sa ii mai zic ceva legat de asta, incat am preferat sa tac. Limba mea trecea rapid peste buze cu fiecare secunda cu cat ma facea sa ma simt mai bine, lasand uneori gemetele sa se faca auzite. Deja nu mai simteam faianta rece, din contra, coprul meu o incalzise si pe ea.
Cufundat in acel moment placut, uitasem complet de ce incepusem aceasta baie si ca noi trebuia sa ne grabim sa ajungem fiecare la treaba lui. Mi-am adus aminte intr-un timp, dar nu am vrut sa-i amintesc si lui de teama ca se va opri. Ma temeam de gandul ca vor afla si colegii mei de ceea ce tocmai faceam aici, dar eram doar noi doi, singuri, deci nimeni nu avea sa afle.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 12:11 pm

Nu as putea spune ca uitasem de locul unde trebuia sa ajung, insa mie nu-mi prea pasa. Toti erau obisnuiti ca eu sa nu-mi fac aparitia acolo unde trebuia, iar daca dupa 30 de minute nu apaream aveau sa-si vada fiecare de treaba lor. Momentan, ceea ce faceam eu acum era mult mai important decat inregistrarea unui cantec, care putea sa se faca bine-merci si maine, fara nici o problema. Incepeam sa fiu si eu excitat din cauza felului in care aratai si imi raspundeai, mandria mea intarindu-se deja, si cu siguranta simteai si tu asta. Mi-am muscat buza inferioara cand mandria mea ti-a atins sezutul, simtind mici fiori pe sira spinarii. Cum erai sprijinit de perete, aveam si cealalta mana libera, astfel ducand-o la fundul tau, penetrandu-te cu un deget.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 12:19 pm

Nu m-am putut controla deloc atunci cand m-am eliberat pe mana lui si pe abdomenul amandurora, urmat de un geamat lung ce nu inceta sa apara. Vazand ceea ce tocmai am reusit sa fac, m-am uitat repede spre Andy ca sa ii vad reactia, crezand ca totul s-a terminat, insa si el era tare, excitat, la fel ca si mine de altfel.
-Umm... E atat de bine, nu m-am putut abtne sa nu recunosc cand acesta ma penetrase cu un deget.
Deja nu ma mai cunosteam, ma aflam in camera asta cu un baiat, goi amandoi, indeplinindu-ne placerile. Nu mi se parea deloc ciudat daca stateam sa ma gandesc mai bine, mi se parea atat de normal si de corect. Cel mai tare imi era teama ca el nu ar simti nimic pentru mine si ca ar face-o din pura curiozitate sau placere, ori mandrie, caci eu incepusem deja sa simt ceva pentru el, si ma speria intr-un fel acest gand.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 12:24 pm

Am marit ochii cand ti-ai dat drumul, luandu-ma pe neasteptate. Nu ma asteptasem ca sa te simti chiar atat de bine, insa ma bucuram ca totusi nu ti s-a parut dezgustator si ca am fost capabil sa te fac sa te simti asa. Am zambit larg, lipindu-mi fruntea de a ta, avand un zambet imens pe buze.
-De-ai sti numai cat de mult ma bucur ca nu m-ai refuzat. Te iubesc Max, chiar te iubesc. Te rog, ramai langa mine, nu vreau sa te pierd si pe tine...
Spun dupa ce mi-am scos degetul din tine, imbratisandu-te strans si calduros, ca sa ma asigur ca nu vei putea fugi, ca vei ramane langa mine.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 12:31 pm

Il priveam in ochi, neintelegandu-i acel zambet, insa cuvintele sale venira imediat. Inima mi s-a oprit in loc cand i-am auzit vorbele acelea ce-mi imbatau auzul. Nu credeam ca acele cuvinte vin din partea lui atat de repede. Nu-mi venea sa cred cat de sincer parea. Nu am mai putut rezista si i-am dat un sarut rapid, apoi l-am imbratisat la fel de strans cum si el o facuse, aratandu-i ca tin mult la el. Nu crezusem niciodata in chestiile astea, si iata acum cum eram victima lor.
-Si...Si eu t-te iubesc, Andy, am murmurat, simtindu-ma foarte intimidat de ceea ce tocmai spusesem. Voiam sa stie ca si eu simt la fel, ca vreau sa raman langa el si ca poate continua. O lacrima imi aluneca pe obraz, atingandu-i umarul de care tocmai imi sprijineam fruntea.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Dum Sept 25, 2011 12:35 pm

AM zmabit si mai larg cand mi-ai spus ca ma iubesti, inima tresarindu-mi de fericire in piept. Nu ma candeam ca as mai fi apcuat ziua cand sa aud acele cuvintele venite din partea cuiva, insa ma bucuram ca totusi o traiam in clipa de fata. Simtindu-ti lacrima, ti-am ridicat chipul, oferindu-ti un sarut pasional, plin de tandrete si dragoste. Vrand sa te simt cat mai repede, sa ma unesc cu tine intr-un act al iubirii, mi-am pozitionat mandria, penetrandu-te incet si cu grija, ca nu cumva sa te doara, stiind cum sa fac sa simti numai si numai placere, chiar daca era prima oara cand faceai asa ceva. Sarutul era menit sa-ti alunge toate grijile si emotiile, sa te relaxeze ca sa pot intra mai usor in tine, si sa ma duc pana la capat. Cand intr-un final am reusit asta, m-am oprit o clipa ca sa te obisnuiesti cu marimea.
-Esti bine?
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Lun Sept 26, 2011 12:32 am

Nu puteam sa-mi controlez deloc roseata din obrajii, asa ca acestia iarasi au capatat acel ten ce-mi dadea batai de cap. Cand ma penetra, am tresarit, sperindu-ma acea senzatie de care nu mai avusesem parte niciodata. Nu aveam unde sa fug, si oricum nu as fi facut-o, caci pe langa durerea de la inceput, eram invaluit numai in placere.
-Stai, Andy, mai incet, am murmurat, cand intra cu totul, simtindu-l atat de fierbinte in mine, pulsand parca de fericire.
Oprindu-se, am tras aer in piept, insa nu puteam sta deloc relaxat. Mi-am pus mainile pe umerii sai, incercand sa fac pozitia asta mult mai comoda.
-D-da, am zis-o pe acelasi ton, inchizand unul din ochi, apoi si pe celalalt cand mi-am imaginat ca este inauntrul meu.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Lun Sept 26, 2011 4:07 am

Am rasuflat usurat, stiind ca procedasem bine si ca nu gresisem undeva ca apoi sa te doara si sa ma urasti. Am mai stat putin asa, pana cand te-am simtit ceva mai relaxat, incepand apoi sa ma misc in tine, foarte incet cu grija, luand-o usurel. Nu vroiam sa te ranesc in nici un fel, nu mi-as fi iertat-o daca ai fi simtit durere, desi era cam greu cand faceai asta pentru prima data. Te tineam de sezut, strangandu-ti intre maini muschii dorsali, gemand scurt. Erai atat de fierbinte si ma simteam atat de bine in tine incat as fi putut jura ca devenisem deja dependent de tine. Mi-am unit buzele cu ale tale intr-un sarut tandru, plin de dulceata, asa ca pentru scumpul de tine.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Lun Sept 26, 2011 9:59 am

Inca nu se misca, facandu-ma sa-l simt inca acolo, tare si fierbinte. Mi-am muscat buza cand incepu sa faca miscari scurte de du-te vino inauntrul meu, deschizandu-mi ochii ca sa ma asigur ca nu visez. Inca ma abtineam sa nu gem prea tare, caci aveam impresia ca ne-ar fi auzit tot cartierul. Il priveam discret, nedorind sa il fixez cu privirea, fiind mai preocupat de ceea ce-mi facea el acum. Nu-mi puteam imagina cata placere poate simti un barbat in bratele sale.
Mi-am unit buzele sale, facand sarutul unul pasional, ca sa-i arat ca si eu puteam sa ofer astfel de saruturi, nu numai el. Inca il tineam strans in brate, obligandu-l sa continue cu acele miscari placute.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Mar Sept 27, 2011 10:33 am

Am continuat acel sarut pasional, fiind usor surprins de cata caldura si cati fiori imi putea oferii. Te tineam strans in bratele mele, continuand sa ma misc cu grija, insa ceva mai repede de data asta, vrand sa simti cu adevarat ce insemna mai exact sa fi iubit de mine. Mi-am coborat saruturile, atunci cand am ramas fara aer fiind obligat sa rup aceea uniune a buzelor noastre, pe gatul tau, facand in asa fel incat s ate excit si mai tare. Pentru un incepator rezistai foarte bine si ma bucura lucrurl asta. Simteam cum dragostea fata de tine inflorea din ce in ce mai mult, fiind in stare sa lupt impotriva a toti acelora ce nu le conveneau faptul ca noi eram acum un cuplu.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Mar Sept 27, 2011 11:13 am

Il tineam atat de strans incat mi-am dat seama intr-un final ca ii este incomod asa ca, neorind sa ii fac vreo rana, am incercat sa ma sprijin mai mult cu spatele de faianta decat sa-l tin strans de gat. Miscarile sale deveneau mult mai rapide ca inainte iar gemetele pe care eu le scoteam erau mai dese si mai profunde.
-Opreste-te, am murmurat printre guri de aer, simtind de data asta putina durere in partea inferioara din spate.
Nu o spusesem excat ca un ordin, defapt nu doream sa se opreasca, nu doream sa se mai termine asta, insa gura ma luase pe dinainte. O lacrima imi aluneca pe obrazul drept, disparand apoi pe gresie.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Mier Sept 28, 2011 9:45 am

Am marit ochii cand ti-am vazut lacrima, oprindu-ma din orice miscare sau gest pe care-l faceam. Te priveam ingrijorat, intrebandu-ma daca nu cumva ti-am facut vre-un rau pentru care aveai sa ma urasti in cele din urma.
-Hey, esti bine? De ce plangi?
In vocea mea se putea citi cu usurinta ingrijorarea ce ma framanta. Lacrima aceea avea un motiv de cauze pe obrazul tau, motiv pe care nu-l cunosteam dar de care totusi ma temeam. Iti urmaream fiecare miscare, reactie cu atentie, inghitind scurt in sec.
Sus In jos
Chang Min

MesajSubiect: Re: Repetitii....   Vin Sept 30, 2011 1:04 am

Am oftat cand am auzit cea de-a doua intrebare, caci nu stiam niciun raspuns bun pentru ea.
-Sunt bine, am murmurat, inca simtindu-ma atat de fierbinte si cu aburi iesind din mine.
Mi-am asezat barba pe umarul sau si am privit inainte, tinandu-l strans in brate. Nu puteam sa spun ca ma temeam de ceea ce facusem pana acum, dar ma simteam putin jenat.
-E prima oara..., am soptit, incercand sa-i dau explicatia pentru acea lacrima.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Repetitii....   

Sus In jos

Repetitii....
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MY LIFE. YOUR ENTERTAINMENT! :: ooh it's the lights. action! hollywood :: Studioul de Dans-
Mergi direct la: